My o sobie

Krótko? Trudne. Tak jak trudno jest pięknie żyć. A właśnie życie kochamy najbardziej. Pod różnymi odsłonami. W małżeństwie, rodzinie, w tańcu, triathlonie, w podróżach… w spotkaniu z drugim człowiekiem. Zapytani kiedyś o marzenia stwierdziliśmy, że tym NAJ jest człowiek. Budowanie z nim relacji. Jednym ze sposobów jest pisanie, które też mocno cenimy. Stąd Magiel Rodzinny.

 

 

Rodzina to dla nas przygoda

Dłużej? Też trudno w kilku zdaniach scharakteryzować rodzinę Dybuków. Jest Mama i Tata, jest dwóch synów i córka. Najstarszy Dawid i najmłodszy Kajetan, a między nimi na świat przyszła Majka. W domu jest jeszcze golden retriever Ozzi. Lubimy żyć aktywnie i lubimy spędzać czas razem. Oczywiście nie brakuje i takich momentów, kiedy chcemy być sami. Rodzina to dla nas przygoda. Ciągle poszukujemy przestrzeni w których się zrealizujemy, odkryjemy siebie. I tak w domu jest lub są: triathloniści, biegacze, tancerze, crossfitowcy, aktorzy, pisarze, dziennikarze, pr-owcy, marketingowcy, uczniowie, wykładowcy, artyści.

 

Kochamy życie i chcemy czerpać je garściami. Z nadzieję patrzymy w górę.

 

 

Aldona – piękna, mądra, wyrozumiała, ale z charakterem. Potrafi dać popalić domownikom i nie… tylko.

 

Marcin – inteligentny, odpowiedzialny, pomysłowy, z poczuciem humoru. Niekiedy głupio dumny.

 

Dawid – młody orzeł, który wyleciał w 2017 roku z gniazda w świat. Studiuje w Warszawie. Człowiek o niespotykanie dobrym sercu, przez co czasami płaci wysoką cenę. Mądry, przystojny i zabawny.

 

Maja – utalentowana na wielu płaszczyznach, pracowita, ale czasami w tym co robi zbyt perfekcyjna. Uśmiechnięta i piękna.

 

Kajetan – niezwykle wrażliwy młodzieniec. Miłośnik elektroniki pod każdą postacią. Wszechstronny i gdyby czasami bardziej mu się chciało.

 

Ozzi – golden retriver, które adoptowaliśmy przed laty. Pieszczoch z francuskim żołądkiem.

 

 

Opinie na swój temat zaczerpnęliśmy z wypowiedzi poszczególnych członków naszej rodziny